Střížov je malá obec na jih od Českých Budějovic

Místní den žen 2009

V sobotu 7. března se ve Střížově konalo již tradiční posezení pro ženy z obce, Místní Den Žen. Akci zahájili svým vystoupením žáci Základní školy ve Střížově, kteří secvičili pod vedením paní ředitelky Růženy Majerové pěkné pásmo vypovídající humorně o životě v rodině a soužití několika generací, proložené recitací a písničkami.

V několika kategoriích byly v podání mládeže předávány ceny Pípí 2009 a následovala Diskotéka pro starší a pokročilé moderovaná Janem Kraslem.

Nechyběla tradiční Chvilka poezie pana starosty Josefa Štětiny a pohádka místního ochotnického souboru PŠOUK (Petra Šustra oblastní umělecký kolektiv). Večer vygradovalo vystoupení zahraničních hostů, zpěvačky Mariky Gombitové a hudebníka Miro Žbirky. Večer doprovázela hudbou místní amatérská muzika Hudbastr.

Z celého večera je připraveno DVD, které již bylo dáno do oběhu.

Vystoupení nejmladších, předávání cen Pípí 2009, Diskotéka pro starší a pokročilé a pohádka Sněhurka a dva trpaslíci

Chvilka poezie

...a na závěr přichází Marika Gombitová a Miro Žbiro!

Obec Střížov v jižních Čechách

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: